Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 2 возила

Марка - Daewoo Модел - Matiz
Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


Daewoo Matiz

Daewoo - Matiz | стар оглас

2006 / Бензин /LPG / 89500 км.
Nov akumulator. novi gumi. Nova potisna lamela auspuh Reg do 11/3019.
Детали

Daewoo Matis vo odlicna sostojba

Daewoo - Matiz | стар оглас

2006 / Бензин /LPG / 89 км.
Novi Sava gumi, nov hladnjak. nov auspuh, nova potisna i lamela, novi gurtni i drug lager
Детали