Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo 1.2 - 2011

3900 евра 4200 евра
Продавач Димитар
Телефон
078323743
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 7 дена

Инфо

Година 2011
Гориво Бензин /LPG
Километри 152000
Тип на возило Седан
Коњски сили 84 кс
Зафатнина на моторот 1206 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 4

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 3900 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 3900 евра

Опис

Купен во Македонија, втор сопственик.
Регистрирана до 18.03.2025.
Има клима и серво.

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Се продава

Chevrolet - Aveo | пред 9 дена

2009 / Бензин / 71000 км.
Прв сопственик, купено од салон Авто Македонија, редовно сервисиран (потрошен материјал), нови гуми, потрошувачка 6 литри на отворено и 7-8 со градско возење, пет брзини, внатрешноста на возилото е беспрекорна (се е функционално).
Детали