Peugeot 3008

PEUGEOT 3008 1.5 BLUEHDI 2018 GOD NAVIGACIJA EXTRA

17998 евра
Продавач Auto Risteski
Телефон
072229667
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци
Страна на продавачот

Инфо

Година 2018
Гориво Дизел
Километри 130000
Тип на возило Џип
Коњски сили 130 кс
Зафатнина на моторот 1500 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 17998 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 17998 евра

Опис

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Продажба на половни возила увезени од Франција, Германија и Италија

Може да ве интересира

PEUGEOT 3008 1.6 HDI BUSINESS AVTO MIR0

Peugeot - 3008 | Вчера во 13:44

2018 / Дизел / 150000 км.
PEUGEOT 3008 1.6 HDI BUSINESS LINE 2018 MODEL LED NAVI GPS TRACTION COTROL CRUISE CONTROL 150 000 KM. NOTARSKA GARANCIJA ELEKTRONSKA SERVISNA ISTORIJA FAKTURA SO ORIGINALNI KILOMETRI OD OVLASTEN SALON OD FRANCIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20%POPUST
Детали