Peugeot 2008

PEUGEOT 2008 1.6HDI 92ks 2015 GOD ALLURE COMPASS LIMITED EDITION

10599 евра 10800 евра
Продавач Auto Risteski
Телефон
072229667
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2016
Гориво Дизел
Километри 200000
Тип на возило SUV
Коњски сили 92 кс
Зафатнина на моторот 1598 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 10599 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 10599 евра

Опис

68kw/92ks
ALKANTARA SEDISTA
DIGITALNA KLIMA
BORD/TEMPOMAT
NAVIGACIJA
PARK ASSIST
ELEKTRIKA NA PROZORI,RETROVIZORI
NOVI GUMI SO ALU BANDASI
GREACI NA SEDISTA
PARKING SENZORI
I MNOGU DRUGO

VOZILOTO E KOMPLETNO ISPRAVNO
MAKSIMALNO SOCUVANO I STEGNATO BEZ UDARI I FARBANI RABOTI

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Продажба на половни возила увезени од Франција, Германија и Италија

Може да ве интересира

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

Peugeot - 2008 | пред 2 дена

2018 / Дизел / 150000 км.
PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS 73KW LED NAVI GPS CRUISE CONTROL BLUETOOTH PARK SENZORI STRAT&STOP REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON NAPRAVEN SERVIS 150 000km. NOTARSKA GARANCIJA NA KILOMETRI RASPOLAGAME SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

PEUGEOT 2008 SUV

Peugeot - 2008 | пред 2 месеци

2017 / Дизел / 104000 км.
контакт 075 406 129 име Јасмина
Детали

PEUGEOT 2008 SUV

Peugeot - 2008 | пред 2 месеци

2017 / Дизел / 104000 км.
telefon za kontakt 075406129 - Jasmina
Детали