Citroen C3

CITROEN C3 AIRCROSS 15 HDI SHINE BLUE HDI

13500 евра
Продавач NEXT CAR
Телефон
072666000
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 2 дена
Страна на продавачот

Инфо

Година 2020
Гориво Дизел
Километри 90000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 13500 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 13500 евра

Опис

REZERVIRANA !!!!!!!!!!15 BLUE HDI ! SERVISNA KNISKA !

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/

Може да ве интересира

C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business

Citroen - C3 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 100000 км.
?C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business ? ABS AirBag ESP Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Команди на Волан CRUISE Control Климатроник LED Пакет HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ACTIVE BRAKE ASSIST ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Престани да бараш, Почни да возиш!??????????
Детали