Opel Vivaro

OPEL VIVARO 1.5 2021 KOMBE

22000 евра 23000 евра
Продавач Cirusi
Телефон
075470077
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 24 дена

Инфо

Година 2021
Гориво Дизел
Километри 54000
Тип на возило Комбе
Коњски сили 101 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Опис

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB