Citroen C4

Citroen C4 CACTUS CROSSOVER 1.5BlueHDI 100HP

12900 евра 12999 евра
Продавач next car next auto
Телефон
072666000
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен Вчера во 20:09
Страна на продавачот

Инфо

Година 2019
Гориво Дизел
Километри 98000
Тип на возило Кросовер
Коњски сили 120 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 12900 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 12900 евра

Опис

!SERVISNA KNISKA
ABS
AirBag
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
Навигационен Систем
Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
Мерач на Притисок во Гуми


● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/