Opel Agila

Opel Agila 2008 1.2 benzin

3500 евра

Опис

Prodavam Opel Agila 2008 godina 1.2 benzin vtor gazda sum kolata e vo top sostojba ne e uvezena kupena e od olympia motors ima novi gumi all season nema golema potrosuvacka registrirana e do 30.06.2020 kontakt tel 075541664

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Opel Agila

Инфо

Година 2008
Гориво Бензин
Километри 1
Тип на возило Миниван
Коњски сили 4
Зафатнина на моторот 3
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Контакт

Продавач Dimitar
Телефон
075541664
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас