Rover 600

Rover 600

2300 евра

Опис

Kolata e registrirana do Noemvri 2019 i e vo odlicna sostojba

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Rover 600

Инфо

Година 1998
Гориво Бензин /LPG
Километри 140000
Тип на возило Седан
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1850
Менувач Мануелен
Еко стандард Непознато

Контакт

Продавач Goran
Телефон
071 299 989
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Штип
Поставен стар оглас