UAZ 469

Prodavam Uaz

2200 евра
Продавач Ljupco
Телефон
075445395
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Инфо

Година 1974
Гориво Дизел
Километри 0
Тип на возило Џип
Коњски сили 115 кс
Зафатнина на моторот 2000 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 2200 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 2200 евра

Опис

Extra motor od tamica,za njega nema prepreke

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB