UAZ 469

Prodavam Uaz

2200 евра

Опис

Extra motor od tamica,za njega nema prepreke

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

UAZ 469

Инфо

Година 1974
Гориво Дизел
Километри 0
Тип на возило Џип
Коњски сили 115
Зафатнина на моторот 2000
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Контакт

Продавач Ljupco
Телефон
075445395
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас