Volvo C70

Prodavam volvo c70

2000 евра
Продавач oliver manasijevski
Телефон
078358323
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2000
Гориво Бензин /LPG
Километри 200000
Тип на возило Купе
Коњски сили 140 кс
Зафатнина на моторот 34 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 2000 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 2000 евра

Опис

Prodavam volvo c70 ili menuvam za kola so 5 vrati cena po dogovor Kontakt oliver telefonski broj 078358323 barajte me na viber

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB