Audi A3

Купувам Ауди А3

3700 евра

Опис

Купувам Ауди А3 со пет врати, по можност 2004 година на производство. За другите детали може да разговараме.

Audi A3

Година 2004
Гориво Дизел
Километри 199999
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 105
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 4
Продавач Stefanija
Локација Скопје
Поставен пред 6 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Audi A3 Sportback S-line

Audi - A3 | стар оглас

2004 / Дизел / 180000 км.
Audi A3 S3 Sportback.....poln pakjet S line... 2.0 TDI ..2004 dekemvri..full led,bi xenon,S line sedista so greaci,navigacija, komandi na volan,senzori za dozd,parking senzori kolata e TOP so 18 ki rotor bandasi ....garazirana... povekje informacija na 071 295 036 kolata e zastitena so chip protiv krazba !!
Детали

Audi a3 sportback s line

Audi - A3 | стар оглас

2004 / Дизел / 180 км.
Audi a3 sportback 2004 dekemvri. Euro 4 standard...2.0 tdi voziloto e cuvano vo garaza se vozi samo po potreba..s line enterier full oprema greaci na sedista ..navi..koma di na volan..parking senzori 18 ki ba dasi rotor diskovi pojacani od r32 golf ..full led..kolata e so chip za protiv krazba ....samo za ceniteli
Детали