Mercedes-Benz GLK

Mercedes GLK 250 Bluetec so FULL oprema

29000 евра

Опис

2014 Mercedes GLK 250 Bluetec AWD
Mercedesot e vo top sostojba so reali 28000milji, donesen e od USA na MK tablicki
4matic (AWD)
Kerm koza
Panoramski krov
Lane assist
Navigacija
Kamera
Full elektrika

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Mercedes-Benz GLK

Инфо

Година 2014
Гориво Дизел
Километри 52000
Тип на возило Џип
Коњски сили 204
Зафатнина на моторот 2500
Менувач Автоматски
Еко стандард Euro 5

Контакт

Продавач Drivers Center online auto plac
Телефон
070206632
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас
altot

Drivers Center online auto plac Страна на продавачот