OPEL CORSA 1.3 CDTI TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

2018/20/IMG-a8cbe40b0259a0edce95c88b78859b63-V.jpg

Детали

Opel-Corsa

ново! Дознајте се за Opel-Corsa (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3390 €
Година: 2008
Километри: Околу 130000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 4 дена
Посетен: 33 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

OPEL CORSA 1.3 CDTI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN MBOGU EKONOMICEN SO POTROSUVACKA OD 5 LITRI NA 100KM. VO GRAD DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 39%POPUST LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO AVTO SALON AVTO MIRO LICE ZA KONTAKT - MIRO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 111 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
BMW - 320
2003 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Focus C-Max
2006 год. | пред >1 час 3350 €
Peugeot - 206
2004 год. | пред >1 час 3400 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3199 €