Nissan X-Trail

Nissan x-trail benz-plin odlicen

4000 евра

Опис

Atest plin mala potrosuvacka servisiran ulje filtri komplet vo odlicna sostojba

Nissan X-Trail

Година 2004
Гориво Бензин /LPG
Километри 160000
Тип на возило SUV
Коњски сили 130
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Ace
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

NISSAN X-TRAIL 2.2D 115KS REGISTRIRAN

Nissan - X-Trail | Денес во 09:58

2003 / Дизел / 220000 км.
NISSAN X-TRAIL 2.2 115KA REGISTRIRAN ,,,SERVIS NAPRAVEN, VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA -KLIMATRONIK RABOTI -4X4 -KOZA -GREJACI NA SEDISTA -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -ABS,,,AIRBAG -2 PARA GUMI I BANDAZI -DZIPOT E BEZ MANA TREBA DA SE VIDI -BEZ ZAMENI
Детали

NISSAN X-TRAIL

Nissan - X-Trail | стар оглас

2006 / Дизел / 246000 км.
kompleten servis pred 8 meseci so servisna kniska
Детали

Nissan X-Trail 2.2d 4x4 -03

Nissan - X-Trail | стар оглас

2003 / Дизел / 200000 км.
nissan x-trail 2.2 4x4 dizel full oprema so koza 6 brzini klimatronik greaci na sedista registriran cela godina so zelen karton panorama krov nov akumulator klima folii
Детали