Fiat Punto

Fiat Punto so Opozaren Motor

260 евра

Опис

Tel: 078 300 370

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Fiat Punto

Инфо

Година 1997
Гориво Бензин /LPG
Километри 180000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 54
Зафатнина на моторот 1100
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Tanas
Телефон
078300370
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас