Fiat Punto

Fiat Punto so Opozaren Motor

260 евра

Опис

Tel: 078 300 370

Fiat Punto

Година 1997
Гориво Бензин /LPG
Километри 180000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 54
Зафатнина на моторот 1100
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Tanas
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел