Ford Mondeo

ford mondeo

450 евра

Опис

se prodava ford mondeo 1994 1.8td,dizel,neregistrirano 450 euro

Ford Mondeo

Година 1994
Гориво Дизел
Километри 120000
Тип на возило Кросовер
Коњски сили 65
Зафатнина на моторот 1753
Менувач /
Еко стандард /
Продавач petar
Локација Битола
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Prodavam Ford Mondeo TD 1.8

Ford - Mondeo | стар оглас

1993 / Дизел / 300000 км.
Prodavam Ford Mondeo TD 1.8 dizel, vishna boja, 1993 godishte. Ima aluminiumski bandazi dobri gumi, nov akumulator. Cenata e fiksna 300 evra.Informacii na telefon 071-422-417 Kiko
Детали

Se prodava

Ford - Mondeo | стар оглас

1993 / Дизел / 300000 км.
Registriran do fevruari 2018
Детали