PEUGEOT 207 1.4 PLIN FACELIFT NOVO 69000KM.

2018/16/IMG-9cfc342fcf96146bd1f3dd49a8a8b094-V.jpg

Детали

Peugeot-207

ново! Дознајте се за Peugeot-207 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4650 €
Година: 2010
Километри: Околу 69000 км.
Гориво: Бензин/Плин
Моќност: 82 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 1 месец
Посетен: 141 пат

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 207 1.4 SO FABRICKI PLIN FACELIFT NEW MODEL FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN SO ORIGINALNI 69 000KM.SO GARANCIJA

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 3850 €

Слични според цена

Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Mercedes-Benz - C 220
2001 год. | пред >1 час 4500 €
Fiat - Sedici
2008 год. | пред >1 час 4850 €
Fiat - Sedici
2007 год. | пред >1 час 4499 €
Peugeot - 407
2008 год. | пред >1 час 4780 €