Fiat Linea

Fiat linea 2008 1.4 plin

По договор

Опис

Registrirana do 22.11.2018, Cena po dogovor, moze i zamena so doplata. 078230826

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Fiat Linea

Инфо

Година 2008
Гориво Бензин /LPG
Километри 194659
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 57
Зафатнина на моторот 1400
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Глигор
Телефон
078230826
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Фиат Линеа

Fiat - Linea | стар оглас

2009 / Бензин / 19998 км.
Се продава Фиат-Линеа купена од Автомобиле СК со мала километража, максимално сочувана како од надвор така и од внатре со нови летни гуми и нов акумулатор, појачан 50А (магнети Марели).
Детали