Fiat linea 2008 1.4 plin

2018/15/IMG_20180412_184146.jpg

Детали

Fiat-Linea

ново! Дознајте се за Fiat-Linea (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава/заменува
Цена: По договор
Година: 2008
Километри: Околу 194659 км.
Гориво: Бензин/Плин
Моќност: 57 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 6 дена
Посетен: 17 пати

Контакт

Име: Глигор
Град: Скопје
Телефон: 078230826
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Registrirana do 22.11.2018, Cena po dogovor, moze i zamena so doplata. 078230826

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Fiat - Linea
2009 год. | пред >1 час 5600 €