Mercedes-Benz M-class

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC BESPREKOREN

По договор

Опис

Ful oprema besprekorna sostojba

Mercedes-Benz M-class

Година 2007
Гориво Дизел
Километри 173000
Тип на возило Кросовер
Коњски сили 224
Зафатнина на моторот 3200
Менувач /
Еко стандард /
Продавач OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI
Локација Скопје
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Да
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел
altot

OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI Страна на продавачот

Otkup na avtomobili dzipovi zamena