Mercedes-Benz M-class

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC BESPREKOREN

По договор

Опис

Ful oprema besprekorna sostojba

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Mercedes-Benz M-class

Инфо

Година 2007
Гориво Дизел
Километри 173000
Тип на возило Кросовер
Коњски сили 224
Зафатнина на моторот 3200
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI
Телефон
071274949
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас
altot

OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI Страна на продавачот

Otkup na avtomobili dzipovi zamena