Chevrolet Kalos

CHEVROLET kalos 1.4 16v 2007g full oprema

2650 евра
Продавач jane
Телефон
078280088
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Велес
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2007
Гориво Бензин
Километри 140000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 90 кс
Зафатнина на моторот 1400 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 2650 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 2650 евра

Опис

donesena od CH so vozenje plateni davacki do registracija so full oprema 078/280088

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB