Suzuki swift 1.0 GLS 2001г.

2018/10/2.jpg

Детали

Suzuki-Swift

ново! Дознајте се за Suzuki-Swift (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1100 €
Година: 2001
Километри: Околу 150000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 45 КС
Зафатнина: 998 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 67 пати

Контакт

Име: Драган
Град: Скопје
Телефон: 071257231
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Сузуки свифт, 2001 год, 150000 км, 3 врати. Во добра состојба, пали-вози, мало, економично, ефтино за регистрација и одржување. Електрика на стакла и ретровизори. Регистриран до 21.02.2018 година. Прв газда. Цената е 1100 евра (има простор за договор)!

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според цена

Kia - Sephia
1999 год. | пред >1 час 1000 €
Mercedes-Benz - E 230
1997 год. | пред >1 час 999 €
Ford - Focus
2003 год. | пред >1 час 1000 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1200 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €