Suzuki Swift

Suzuki swift 1.0 GLS 2001г.

1100 евра

Опис

Сузуки свифт, 2001 год, 150000 км, 3 врати. Во добра состојба, пали-вози, мало, економично, ефтино за регистрација и одржување. Електрика на стакла и ретровизори. Регистриран до 21.02.2018 година. Прв газда. Цената е 1100 евра (има простор за договор)!

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Suzuki Swift

Инфо

Година 2001
Гориво Бензин
Километри 150000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 45
Зафатнина на моторот 998
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Драган
Телефон
071257231
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас