AVTOMOBILI EXTRA CENI AVTO MIRO

2018/06/IMG-534bccceb9e8a19959810e72deaf33ad-V1.jpg

Детали

Opel-Corsa

ново! Дознајте се за Opel-Corsa (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2005
Километри: Околу 50000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 55 КС
Зафатнина: 1200 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 6 дена
Посетен: 193 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

IZBOR NA AVTOMOBIL SO EXTRA CENI FIAT BRAVO 1.4 PLIN 2010G. 4299E. ALFA ROMEO 147 1.9 JTD 120 KS. 2999E. CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE 2999E. VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZIN 799E. SEAT IBIZA 1.4 i FACELIFT TOP SOSTOJBA 3199E. AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK XENON 6300E. FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS 3499E. VW GOLF 1.9 TDI -99 2699E. SEAT LEON 1.9 TDI 105KS.STYLANCE -10 8100E. PEUGEOT 207 1.4 HDI NOV UVOZ EVRO 4 3850E. PEUGEOT 307 1.6 HDI 90KS FACELIFT 3999E.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час По договор
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1950 €

Слични според цена

Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Jeep - Grand Cherokee
2006 год. | пред >1 час 95 €
Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Renault - Modus
2007 год. | пред >1 час 32 €
Opel - Astra
2004 год. | пред >1 час 40 €
Ford - Fiesta
2005 год. | пред >1 час 24 €