SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA SOSOTJBA-10

2018/02/DSCN1393.JPG

Детали

Seat-Ibiza

ново! Дознајте се за Seat-Ibiza (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2010
Километри: Околу 10000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 127 пати

Контакт

Име: OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI
Град: Скопје
Телефон: 071274949
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

ODLICNO SOCUVANA MALI KILOMETRI SERVISNA KNISKA KOMPLETNO SERVISIRANA SO NOVI GUMI

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

OTKUP ZAMENA PRODAZBA NA AVTOMOBILI

Otkup na avtomobili dzipovi zamena
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3699 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3199 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3499 €
Seat - Ibiza
2006 год. | пред >1 час 3150 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час По договор