BMW 3-Series

BMW 320d 2000 година

3300 евра

Опис

Сервисна книшка / 210 000км
Втор газда / Увезена од Италија
Цената не е фиксна, со охридски таблички со необновена регистрација
*** Колата е во одлична возна состојба, како втор газда имам поминато најмногу 20000 км, последен редовен сервис е направен е ланската година. Колата има мала потреба од промена на некои потрошни делови и е без некаков посериозен проблем.
Ја продавам поради неможноста да ја одржувам. :)

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

BMW 3-Series

Инфо

Година 2000
Гориво Дизел
Километри 210000
Тип на возило Седан
Коњски сили 136
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Христијан
Телефон
077600857
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Охрид
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

BMW E46

BMW - 3-Series | пред 2 дена

2000 / Бензин /LPG / 185000 км.
Redovno servisirano bez nikavi zabeleski
Детали

Se prodava BMW 320 d odlicno socuvano

BMW - 3-Series | стар оглас

2000 / Дизел / 260000 км.
Smeneti : potisna,lamela,drug lager,sajbna na radilica,jabucici,amortizeri,registrirana do juli 2019 so zelen karton napraven servis maslo i site filtri vo top sostojba
Детали