Prodavam GOLF 3 gt tdi 97god

Детали

Volkswagen-Golf

ново! Дознајте се за Volkswagen-Golf (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1700 €
Година: 1997
Километри: Околу 250 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 110 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 67 пати

Контакт

Име: sotir
Град: Крушево
Телефон: 078296233
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

GOLF 3 gt tdi 1.9 110ks registriran do 5m.2018godina so zelen karton ,ful oprema . Za kontakt na tel.078-296-233 Sote .Cenata ne e fiksna.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Volkswagen - Golf
1999 год. | пред >1 час 2699 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Volkswagen - Golf
1999 год. | пред >1 час 2200 €

Слични според цена

Ford - Mondeo
1993 год. | пред >1 час 1500 €
Volkswagen - Vento
1994 год. | пред >1 час 1900 €
Останати - Останато
2008 год. | пред >1 час 1700 €
Peugeot - 406
1996 год. | пред >1 час 1500 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1900 €
Citroen - C5
2003 год. | пред >1 час 1850 €