Volkswagen Golf

Prodavam GOLF 3 gt tdi 97god

1700 евра

Опис

GOLF 3 gt tdi 1.9 110ks registriran do 5m.2018godina so zelen karton ,ful oprema .
Za kontakt na tel.078-296-233 Sote .Cenata ne e fiksna.

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Volkswagen Golf

Инфо

Година 1997
Гориво Дизел
Километри 250
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 110
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач sotir
Телефон
078296233
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Крушево
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Prodavam Golf 3 karavan 1.9 TDI

Volkswagen - Golf | стар оглас

1998 / Дизел / 150000 км.
Kontakt 077 891 689 078 293 964
Детали

VW GOLF 1.9 TDI 99G. AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | стар оглас

1999 / Дизел / 200000 км.
VW GOLF 1.9 TDI 99G. FUL OPREMEN AVTOMOBIL REGISTRIRAN SERVISIRAN VO DOBRA SOSTOJBA .
Детали

Golf3

Volkswagen - Golf | стар оглас

1996 / Дизел / 300 км.
Golf3.1.9tdi
Детали

Golf3

Volkswagen - Golf | стар оглас

1996 / Дизел / 300 км.
Golf 1.9tdi. Reg do: 14.07.2018.god 96 Tel: 078297305 (viber)
Детали

Се продава GOLF 4 TIP GOLF 1,4 16V TNG

Volkswagen - Golf | стар оглас

1999 / Бензин /LPG / 218000 км.
Се продава GOLF 4 TIP GOLF 1,4 16V TNG, Силина на моторот 55 KW Работна зафатнина 1390 см3, Поминато 218.000 км, Гаражирано, Регистрирано до 16.08.2018 година, лице за контакт Боро - моб: 076 338 153 , 078 218 770 Цена: 2 200 ЕУР
Детали