Audi A4 2.0tdi

2017/45/IMG_20171110_1133591.jpg

Детали

Audi-A4

ново! Дознајте се за Audi-A4 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2006
Километри: Околу 199000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 140 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 21:36
Посетен: 444 пати

Контакт

Име: Zlatko
Град: Прилеп
Телефон: 070317678
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba.servisna kniska

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Audi - A4
2009 год. | пред >1 час По договор
Audi - A4
2002 год. | пред >1 час 4400 €
Audi - A4
2009 год. | пред >1 час По договор