Audi A4

Audi A4 2.0tdi

6000 евра

Опис

Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba.servisna kniska

Audi A4

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 199000
Тип на возило Седан
Коњски сили 140
Зафатнина на моторот 2000
Менувач Мануелен
Еко стандард /
Продавач Zlatko
Локација Прилеп
Поставен Вчера во 20:55

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Audi a4

Audi - A4 | пред 1 месец

2003 / Дизел / 250 км.
Odlicna 6 brzini novi gumi napraven servis registrirana
Детали

AUDI A4 vo top forma

Audi - A4 | стар оглас

2009 / Дизел / 220000 км.
Исклучително добро сочувано и одржувано Ауди А4 наменето за германски пазар, гаражирано и без никакви удеси, редовно сервисирано со дополнителна опрема во вредност од над 25.000 евра.
Детали

Audi A4 1.9 131ks

Audi - A4 | стар оглас

2002 / Дизел / 236000 км.
Audi A4 1.9 131ks smeneti site filtri i maslo pred 300km smeneti kaisi pred 10 000 km elektrika na retrovizori dvozonska klima elektrika na prozorci ESp radio so aux i cd moze zamena
Детали

AUDI A4 2.0TDI SPORT PAKET BESPREKORNA SOSTOJBA-09

Audi - A4 | стар оглас

2009 / Дизел / 180 км.
Full oprema besprekorna sostojba se plateno do registracija
Детали