Focus 1.6TDCi Euro5 2010 Godina

2017/44/20171105_113832.jpg

Детали

Ford-Focus

ново! Дознајте се за Ford-Focus (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 5999 €
Година: 2010
Километри: Околу 223037 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 109 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: застарен оглас
Посетен: 102 пати

Контакт

Име: Сашо
Град: Скопје
Телефон: 079227357
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Ford Focus 1.6TDCi 109Ks Euro5 2010 godina Plateni se site davacki do registracija +Napraven e kompleten servis +Nov Akumulator so 2god garancija Varta Silver +Greaci na sedista +Greac na predno staklo +Bord +Klima +Komandi na volan +Elek. retrovizori i stakla

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Ford - Focus
2010 год. | пред >1 час 4899 €
Ford - Focus
2010 год. | пред >1 час 5490 €

Слични според цена

Opel - Astra
2008 год. | пред >1 час 5999 €
Seat - Leon
2008 год. | пред >1 час 5799 €
Audi - A3
2006 год. | пред >1 час 6100 €
Volkswagen - Polo
2012 год. | пред >1 час 6199 €
Mercedes-Benz - B 180
2007 год. | пред >1 час 5999 €
Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 5800 €