RENAULT LAGUNA 1.9 2007 GODINA NAVIGACIJA AVTOALEX

2017/42/IMG_20171013_092854.jpg

Детали

Renault-Laguna

ново! Дознајте се за Renault-Laguna (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4280 €
Година: 2007
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 131 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:11
Посетен: 218 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA r
r
OD OPREMA POSEDUVA r
-KLIMA r
-ELEKTRIKA NA PROZORI X4 r
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI r
-FABRICKO RADIO r
-TEMPOMAT r
-CENTRALNO SO DALECINSKO r
-2X AIRBAG r
-SERVO VOLAN r
I DRUGO r
r
info:Antonio r
-070/354/113 r
-078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4100 €
Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €