Volkswagen Touran

Ce prodava VW Touran 20 TDI ,2006, hightline

6900 евра
Продавач DiniBekiri
Телефон
070707376
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 260000
Тип на возило Комбе
Коњски сили 140 кс
Зафатнина на моторот 2000 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 6900 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 6900 евра

Опис

Donesena od Shvajcarija , vo odliqna sostojba ,
Za poveqe sliki preku Viber 0041768114483

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Wv Touran 1.9 Tdi

Volkswagen - Touran | стар оглас

2006 / Дизел / 220000 км.
Se prodava wv touran 1.9 tdi so 6 brzini. Donesen od germanija so vozenje. Kolata e so full oprema vo odlicna sostojba
Детали