Chevrolet Spark

Детали

Chevrolet-Spark

ново! Дознајте се за Chevrolet-Spark (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1500 €
Година: 2005
Километри: Околу 150000 км.
Гориво: Бензин/Плин
Моќност: 50 КС
Зафатнина: 600 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 151 пат

Контакт

Име: tome
Град: Штип
Телефон: 078473210
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se Prodava

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Chevrolet - Spark
2008 год. | пред >1 час 2000 €

Слични според цена

Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Ford - Mondeo
1993 год. | пред >1 час 1500 €
Останати - Останато
2008 год. | пред >1 час 1700 €
Peugeot - 406
1996 год. | пред >1 час 1500 €
Dacia - Solenza
2004 год. | пред >1 час 1500 €