Chevrolet Spark

Chevrolet Spark

1500 евра

Опис

Se Prodava

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Chevrolet Spark

Инфо

Година 2005
Гориво Бензин /LPG
Километри 150000
Тип на возило Седан
Коњски сили 50
Зафатнина на моторот 600
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач tome
Телефон
078473210
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Штип
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Chevrolet Spark 2008

Chevrolet - Spark | стар оглас

2008 / Бензин / 78 км.
Се продава Chevrolet Spark 2008 година со поминати 78000 км. Редовно сервисно одржување, со регистрација до 12.2017 година ,има клима, електронска команда на прозорците,централна брава,сменет ребраст и нов акумулатор.
Детали