Opel Astra

ИТНО!!! Продавам ASTRA H GTC 1.7 TD 2005

4200 евра

Опис

Возилото е во одлична состојба истото е со целосна опрема (клима, компјутер, АБС, електрика на прозори итн.) Регистрирано е до јуни 2018 година

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Opel Astra

Инфо

Година 2005
Гориво Дизел
Километри 200000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 100
Зафатнина на моторот 1700
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Dragan
Телефон
070231747
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

OPEL Astra Gran Torismo Compact - Diesel

Opel - Astra | стар оглас

2005 / Дизел / 280000 км.
Se prodava Opel Astra GTC Dizel vo odlicna sostojba Tempomat Aluminiumski bandazi Zatemneti stakla Klima 1910 cm3 2005 god. 280 000 km Voziloto e od Holandija so kompletna dokumentacija spremna do registracija. Bez ponudi za zameni. Kontakt tel. za dopolnitelni informacii 079217494
Детали

OPEL ASTRA 1.9 CDTI

Opel - Astra | стар оглас

2005 / Дизел / 234000 км.
PRODAVAM OPEL ASTRA 1.9 CDTI SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Детали

OPEL ASTRA CARAVAN 1.7CDTI COSMO PAKET-05

Opel - Astra | стар оглас

2005 / Дизел / 180 км.
Besprekorna sostojba so full oprema
Детали