AUDI A 4 2.0 TDI AMBIENT XENON NAVI AVTOMATIK

2017/25/image-0-02-05-86718dba0290dce1bdce86c8a81a182f5734a700f411e01b3b5fe8e2a549dd8d-V.jpg

Детали

Audi-A4

ново! Дознајте се за Audi-A4 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 11999 €
Година: 2011
Километри: Околу 190000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 140 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: Вчера во 09:52
Посетен: 67 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

AUDI A4 2.0 TDI 140KS.AMBIENT XENON LED NAVIGACIJA FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA MAXIMALNO SOCUVAN VO BESPREKORNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN VO OVLASTEN SERVIS SO ORIGINALNI KILOMETRI KOI MOZE DA SE PROVERAT MOZNA E PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS PO VASA ZELBA MOZNA E ZAMENA ZA DRUGO VOZILO VO ZAMENA CENATA E PO DOGOVOR RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKCIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Audi - A4
2009 год. | пред >1 час По договор