Lada 2107

LADA RIVA 2105

450 евра

Опис

PRODAVAM LADA RIVA 2105 - /1.3cm3/51kw-68ks/NereG./ vo VOZNA i SOLIDNA SOSTOJBA so ATESTIRAN PLINSKI URED - LOVATO.
* * * PALI - VOZI * * *.
MOZHE ZAMENA za iPHONE ili SAMSUNG so VASHA DOPLATA.

ПРОДАВАМ БАГАЖНИК со МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕН ПРОСТОР на КРОВ, НАПРАВЕН по НАРАЧКА - ОДГОВАРА на СИТЕ ЛАДА и ДРУГИ ВОЗИЛА со ИСТА ДИМЕНЗИЈА - ВИДИ ФОТО.

NAPOMENA: SamO SeriozeN KupuvaCH.

ИнфоТел:
075/ 584 501 /+ ViBeR/
077/ 534 603
078/ 956 419

Lada 2107

Година 1984
Гориво Бензин /LPG
Километри 150000
Тип на возило Седан
Коњски сили 68
Зафатнина на моторот 1299
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Pedja
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел