Fiat Punto

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET ODLICNA SOSTOJBA

По договор

Опис

Ful oprema

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Fiat Punto

Инфо

Година 2007
Гориво Дизел
Километри 11000
Тип на возило Седан
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1300
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач dejan serafimov
Телефон
071456111
Локација Скопје
Поставен стар оглас

110

Може да ве интересира

N*A*M*A*L*E*N*I*E VW AUDI OPEL FORD FIAT PEUGEOT

Fiat - Punto | стар оглас

2007 / Дизел / 111 км.
Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate POZZ Poveke info na tel
Детали