Chevrolet Spark

Chevrolet Spark 2008

2000 евра

Опис

Се продава Chevrolet Spark 2008 година со поминати 78000 км. Редовно сервисно одржување, со регистрација до 12.2017 година ,има клима, електронска команда на прозорците,централна брава,сменет ребраст и нов акумулатор.

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Chevrolet Spark

Инфо

Година 2008
Гориво Бензин
Километри 78
Тип на возило Седан
Коњски сили 38
Зафатнина на моторот 796
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Борис
Телефон
075202212
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Prodavam Chevrolet Spark plus 1.0 ac

Chevrolet - Spark | стар оглас

2010 / Бензин / 123000 км.
ITNO, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Avtomobilot e vo odlicna sostojba, redovno servisiran i odrzuvan, Ima klima...
Детали