Chevrolet Spark 2008

2017/21/slika_spark_2.JPG

Детали

Chevrolet-Spark

ново! Дознајте се за Chevrolet-Spark (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2000 €
Година: 2008
Километри: Околу 78 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 38 КС
Зафатнина: 796 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 343 пати

Контакт

Име: Борис
Град: Скопје
Телефон: 075202212
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

Се продава Chevrolet Spark 2008 година со поминати 78000 км. Редовно сервисно одржување, со регистрација до 12.2017 година ,има клима, електронска команда на прозорците,централна брава,сменет ребраст и нов акумулатор.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Chevrolet - Spark
2010 год. | пред >1 час 3550 €

Слични според цена

Audi - A6
2001 год. | пред >1 час 2190 €
Volkswagen - Lupo
2002 год. | пред >1 час 2200 €
Volkswagen - Vento
1997 год. | пред >1 час 2000 €
Volkswagen - Vento
1994 год. | пред >1 час 1900 €
Volkswagen - Golf
1999 год. | пред >1 час 2200 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1900 €