Prodavam ford escort

Детали

Ford-Escort

ново! Дознајте се за Ford-Escort (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 500 €
Година: 1993
Километри: Околу 120000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 100 КС
Зафатнина: 100 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 204 пати

Контакт

Име: Sanja
Град: Охрид
Телефон: 070594482
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

Prodavam ford escort cena 500 evra, kontakt 070594482,ohrid

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според цена

Audi - A3
2006 год. | пред >1 час 555 €
Ford - Mondeo
1994 год. | пред >1 час 450 €
Lada - 2107
1984 год. | пред >1 час 450 €
Hyundai - Pony
1992 год. | пред >1 час 700 €
Ford - Mondeo
1993 год. | пред >1 час 300 €
Zastava - Yugo
1998 год. | пред >1 час 650 €