Ford Escort

Prodavam ford escort

500 евра

Опис

Prodavam ford escort cena 500 evra, kontakt 070594482,ohrid

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Ford Escort

Инфо

Година 1993
Гориво Бензин
Километри 120000
Тип на возило Седан
Коњски сили 100
Зафатнина на моторот 100
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Sanja
Телефон
070594482
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Охрид
Поставен стар оглас