OPEL ASTRA 1.9 CDTI

2017/13/20170317_135006.jpg

Детали

Opel-Astra

ново! Дознајте се за Opel-Astra (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3999 €
Година: 2005
Километри: Околу 234000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 88 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 467 пати

Контакт

Име: Ljupco - Avtobanda
Град: Скопје
Телефон: 070581568
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.9 CDTI SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

Ljupco - Avtobanda

Ljupco - Avtobanda

AVTOSALON --BANDOSKI-- (AVTOBANDA) VRSI OTKUP I PRODAZBA NA KORISTENI AVTOMOBILI OD PONOVA GODINA RASPOLAGAME SO GOLEM BROJ NA VOZILA KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE MOZNI SE I RAZMENI SO DOPLATA STARO ZA NOVO.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Astra
2005 год. | пред >1 час 4200 €
Opel - Astra
2005 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Ford - Focus
2008 год. | пред >1 час 3990 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4100 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 3999 €
Nissan - X-Trail
2004 год. | пред >1 час 4000 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €