Renault Master 2.5 DCI -2009g ladilnik Avto Alex

2016/43/IMG_5105.JPG

Детали

Renault-Master

ново! Дознајте се за Renault-Master (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2009
Километри: Околу 182000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 120 КС
Зафатнина: 2500 Цм³
Тип на возило: Комбе
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 557 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Renault Master 2.5 DCI 88 kw, 120 ks 2009 godinaKombeto e so pominati 183 000 km Ekstra zacuvano pogledajte. Od oprema poseduva: - Klima vo kabina - 6 stepenski menuvac - Bord kom - Dva kluca - Site novi gumi - centralno na dalecinski - ABS - servo - CD pleer - Elektrika stakla,retrovizori - osvetlen furgonski prostor i dr..... Moze plakanje so Faktura so vkluceno DDV. Darko 070 354 113 077 927 984 www. avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Ford - Focus
2005 год. | пред >1 час 3 €
Kia - Picanto
2006 год. | пред >1 час 3 €
Opel - Meriva
2004 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Peugeot - Boxer
2007 год. | пред >1 час 1 €