CARENS 2.0 CRDI 05g.83 000km Avto Alex

2017/27/IMG_4637_-_Copy.JPG

Детали

Kia-Carens

ново! Дознајте се за Kia-Carens (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3100 €
Година: 2005
Километри: Околу 83000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 112 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 1005 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodava KIA CARENS 2.0. CRDI 82kw, 112ks so pominati samo 83 000km PERFEKTNA. Od oprema poseduva Klimatronik Elektrika na site prozori Elektrika na retrovizori ABS Air Bag x 2 Halogenki servo centralana na dalecinski i dr -Kolata e mnogu dobro zacuvana -Site davacki podmireni do registracija... www.avtoalex.mk Info:Darko 070 354 113 077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 2980 €
Fiat - Grande Punto
2007 год. | пред >1 час 2950 €
Ford - Fiesta
2008 год. | пред >1 час 2999 €
Fiat - Punto
2007 год. | пред >1 час 2950 €
Citroen - Xsara Picasso
2008 год. | пред >1 час 2999 €