VW GOLF 4 1.9 TDI 116 KS HIGH LINE avto alex

2016/42/IMG_4650.JPG

Детали

Volkswagen-Golf

ново! Дознајте се за Volkswagen-Golf (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2980 €
Година: 2000
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 116 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Денес во 08:08
Посетен: 2376 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

VW GOLF 1.9 TDI 116 KS. 2000g SO NOVIOT MOTOR "PUMPA DIZNA"(EURO 3) SO KILOMETRI 168 000 METALIK I "HIGHLINE" OPREMA: - 4 x AIR BAG - 6 STEPENSKI MENUVAC - ABS / ESP/ASR - KLIMATRONIC - BORD KOMPJUTER - KOMPLET ELEKTRIKA - TROKRAK KOZEN VOLAN - SPORTSKI PRAGOVI I ZADEN BRANIK - 16"ALUMINSKI BANDAZI - USTE EDEN KOMPLET ZIMSKI GUMI SO BANDAZI - RECARO ENTERIER SO NASLON ZA RAKA NA GOLFOT E SE ISPRAVNO,SE E PODMIRENO DO REGISTRACIJA, GOLEM IZBOR NA VOZILA VO AVTO ALEX Antonio 070 354 113 078 416 676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 3000 €
Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 1 €

Слични според цена

Opel - Agila
2006 год. | пред >1 час 2780 €
Citroen - C2
2008 год. | пред >1 час 2850 €
Peugeot - 206
2010 год. | пред >1 час 2999 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 2899 €
Chevrolet - Spark
2012 год. | пред >1 час 3000 €
Fiat - Punto
2007 год. | пред >1 час 2850 €