PEUGEOT 307 1.6 HDI Quiksilver OPREMA

2017/12/IMG_4687_-_Copy.JPG

Детали

Peugeot-307

ново! Дознајте се за Peugeot-307 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3300 €
Година: 2004
Километри: Околу 157000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 104 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 1221 пат

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 307 1.6 HDI 80kw 104ks 2004 GOD. SO Quiksilver OPREMA, - KLIMATRONIK DVOZONSKI - ABS - ESP - 6x AIR BAG - ORIGINALNO CD CHARGER BLAUPUNKT - KOMANDI NA VOLAN - KOMLET ELEKTRIKA - SKLOPUVACKI RETROVIZORI - BORD - PODESUCKI KOZEN VOLAN - SENZOR ZA DOZD - krovni nosaci - Soncev krov Voziloto e odlicno zacuvano i ispravno - poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 3750 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4399 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4180 €
Peugeot - 307
2005 год. | пред >1 час По договор
Peugeot - 307
2005 год. | пред >1 час 4300 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Ford - Focus C-Max
2006 год. | пред >1 час 3350 €
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 3390 €
Peugeot - 206
2004 год. | пред >1 час 3400 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3199 €
Peugeot - 4007
2005 год. | пред >1 час 3350 €