BMW 320d 150ks 2003g Avto Alex

2016/42/IMG_4905.JPG

Детали

BMW-320

ново! Дознајте се за BMW-320 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3580 €
Година: 2003
Километри: Околу 167000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 150 КС
Зафатнина: 1995 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 4717 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

BMW 320d 110kw 150ks, so pominati 167 000 vo odlicna sostojba r
r
- OD OPREMA POSEDUVA r
r
- AIRBAG r
- ESP r
- KLIMATRONIK r
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO ALARM r
- ELEKTRIKA NA PROZORI X 4 r
- BORD KOMPJUTER r
- ELEKTRIKA I GREACI NA RETROVIZORI r
- KOZEN TROKRAK VOLAN r
- NASLONI ZA RAKA r
- SVETLA ZA MAGLA r
- ALUMUNIUMSKI BANDAZI 16-KI NOVI MICHELIN r
- 2 ORIGINALNI KLUCA + 2 r
- I MNOGU DRUGA OPREMA!! r
r
Voziloto e bukvalno kako NOVO site davacki podmireni do registreacila info: r
Darko r
070 354 113 r
077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

BMW - 320
2002 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3750 €
Opel - Corsa
2007 год. | пред >1 час 3780 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 3750 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 3690 €