Летни гуми

2018/13/WP_20171119_10_37_28_Pro.jpg

Детали

Категорија: Гуми и Бандажи
Цена: 60 €
Обновен: пред 26 дена

Контакт

Име: Ристе
Град: Ресен
Телефон: 071235057
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Продавам 4 летни гуми HANKOOK KINERGY ECO 165/70 R14

Опции