letni gumi Continental 255/60 R17

2018/12/Fotografija0002.jpg

Детали

Категорија: Гуми и Бандажи
Цена: 1 €
Обновен: пред 26 дена

Контакт

Име: stevco
Град: Скопје
Телефон: 077717517
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

prodavam set 4 letni gumi CONTINENTAL 255/60 R17 .Cena 1000 komad. informacii na tel 077717517

Опции