Lada niva 1.7

Детали

Категорија: Резервни делови
Цена: 1 €
Обновен: застарен оглас

Контакт

Име: Ivan
Град: Пробиштип
Телефон: 078601062
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

prodavam lada niva vo delovi ili celosno \r\n1.7 2008 god so novi gumi i plin

Опции