Пронајдени 3 возила - Zastava

Прикажи ги сите марки Сите модели 128 Florida Yugo
Подреди по:
датум ( најнови / најстари ) цена ( најмала / најголема )
Zastava - Yugo
Продавам југо бензин/плин регистрирано....
Битола | 1998 | Бензин/Плин | 50 кс | 1116 цм3 | 10000 км | застарен оглас
-registrirano do 03.2018 so zelen karton, PRODADENO!!!!!!!!!!!!...
Кавадарци | 2002 | Бензин | 70 кс | 1300 цм3 | 155000 км | застарен оглас
Prodavam Zastava 128 1987 godina so pominati 108 000 km. Kolata e vo odlicna sostojba, garazirana i prv gazda. Cena 650 evra...
Скопје | 1987 | Бензин | 55 кс | 1100 цм3 | 108 км | застарен оглас
  • Претходна
  • 1
  • Наредна