Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 558 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


BMW E90 320d

BMW - 3-Series | Вчера во 19:13

2006 / Дизел / 187923 км.
bmw e90 320d 120kw 163ks 2006/05 REALNI!!! 188k KILOMETRI!!! FULL OPREMA parktronik(napred nazad) klimatronik el.panoramen krov senzori za pritisok na gumi,dozd,svetlo,temperatura bi-led svetla drl led angel eyes za dnevno vozenje 17 incn. bmw bandasi m originalno spoilerce na gepek michelin gumi i mn.drugo ***!!! na 180k staveni 4 novi diska so plocki ***!!! na 183K staven nov set -Varijabilen zamaec,lamela,potisna ploca i druk lager!!! Tehnicki perfektna sostojba ***REGISTRIRANO*** cena 6850 evra (ima prostor za dogovor) Hristijan 070516100
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | Вчера во 11:58

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга. mapizagps врши инсталација на најнови и оригинални мапи и софтвер за: GPS навигации од брендовите на GARMIN, Navigon, Becker, North Cross, Pioneer, Prestigio, Manta, GoClever, BlueBerry, Terabyte, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите навигации нудиме инсталација на специјализиран камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски. - Сите видови на мобилни телефони со андроид оперативен систем. Најновиот софтвер за мобилни телефони има опција за автомобили, пешаци и камиони. Подесувањето за камиони е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. Користењето на софтверот е лесно и што е најбитно работи без интернет. - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | Вчера во 11:58

2016 / Електрична / 10000 км.
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е потребно интернет конекција за да ја користите навигацијата на вашиот уред. Навигацијата работи без интернет. Мапите заедно со софтверот се инсталираат на мобилниот телефон и комуницира директно со сателитите на глобалниот систем за позиционирање. Најновиот софтвер освен опцијата за автомобили и пешаци, има опција и за камиони и автобуси. Во него се внесуваат сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски. Имаме детални мапи за Европа и целиот свет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | Вчера во 11:58

2016 / Бензин / 1 км.
Доколку сакате Вашиот GARMIN да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место. mapizagps ви нуди најнови најнови мапи за вашата GARMIN навигација. Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на аларми за безбедносни камери за цела Европа. ЦЕНИ ОД 300 ДЕНАРИ ПА НАГОРЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД РАБОТАТА НА КОЈА СЕ РАБОТИ !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

МАПИ за вградени навигации во автомобили !!!

Audi - A6 | Вчера во 11:58

2015 / Бензин / 2000 км.
mapizagps врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили. Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Ве молиме пред да не контактирате да ја запишете марката и моделот и точната дата на производство на Вашето возило. Цена по договор !!! Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

VOLKSWAGE GOLF 2.0 TDI HIGHLINE NAVIGACIJA AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | Вчера во 11:14

2010 / Дизел / 0 км.
VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 140KS. 3 VRATI HIGHLINE FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NAVIGACIJA TEMPOMAT MAXIMALNO SOCUVAN SO POMINATI SAMO 116 000 KILOMETRI ZA KOI DAVAME GARANCIJA MOZNA E PROVERKA VO OVLASTEN SALON SO BROJOT NA SASIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA UL. SRECKO PUZALKA BR.1
Детали

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN FACELIFT TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Peugeot - 207 | Вчера во 09:46

2009 / Бензин / 95000 км.
PEUGEOT 207 1.4 BENZIN FACELIFT FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN SO REALNA KILOMETRAZA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA UL.SRECKO PUZALKA BR.1 POSTOI MOZNOST VOZILATA DA SE KUPAT PREKU MOGO LIZING KOMPANIJA
Детали

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDm PROGRESION AVTO MIRO

Alfa Romeo - Giulietta | Вчера во 09:46

2013 / Дизел / 120000 км.
ALFA ROMEO GULIETA 1.6 JTDm PROGRESION FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN VO FABRICKA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN VO OVLASTEN SERVIS MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LAVA STRANA
Детали

FORD FIESTA 1.2 TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Ford - Fiesta | Вчера во 09:46

2006 / Бензин / 130000 км.
FORD FIESTA 1.2 BENZIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN UVEZEN OD ITALIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA
Детали

FIAT DOBLO 1.6 MULTIJET 2013GOD.AVTO MIRO

Fiat - Doblo | Вчера во 09:46

2013 / Дизел / 110000 км.
FIAT DOBLO 1.6 MULTIJET 105KS.6 BRZINI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO EL.PROZORI EL.RETROVIZORI.ABS ESP ASR I DR. AVTOMOBILOT E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 117000KM. ZA KOI GARANTIRAME UVEZEN OD ITALIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA CENATA E BEZ DDV POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST AVTO SALON AVTO MIRO VRŠI UVOZ I PRODAZBA NA AVTOMOBILI LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

PEUGEOT 307 2.0 HDI SPORTIUM 6 BRZINI AVTO MIRO

Peugeot - 307 | Вчера во 09:46

2006 / Дизел / 200000 км.
PEZO 307 2.0 HDI SPORTIUM FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KOZA AVTOMATSKA KLIMA 6 BRZINI MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA
Детали

CITROEN C 3 1.1 i TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Citroen - C3 | Вчера во 09:45

2008 / Бензин / 130000 км.
CITROEN C 3 1.1 BENZIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA.
Детали

CITROEN C 3 1.1 i TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Citroen - C3 | Вчера во 09:45

2007 / Бензин / 130000 км.
CITROEN C 3 1.1 BENZIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA.
Детали

OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY AVTO MIRO

Opel - Corsa | Вчера во 09:45

2007 / Дизел / 120000 км.
OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 120 000KM. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAĢAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO
Детали

VW GOLF 5 1.6 102KS. UNITED PERFEKTEN AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | Вчера во 09:45

2008 / Бензин / 150000 км.
VW GOLF 1.6 102KS.UNITED FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO ORIGINALNI KILOMETRI KOI MOZE DA SE PROVERAT GO NOSI NAJDOBRIOT BENZINSKI MOTOR NA VOLKSWAGEN 1.6 102KS. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA.
Детали

PEUGEOT 206 1.1 BENZIN TOP SOSTOJBA

Peugeot - 206 | Вчера во 09:45

2003 / Бензин / 150000 км.
PEUGEOT 206 1.1 BENZIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA (RABOTI) REGISTRIRAN I REDOVNO SERVISIRAN MAXIMALNO SOCUVAN
Детали

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Hyundai - Tuscani | Вчера во 09:45

2007 / Дизел / 140000 км.
HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 4X4 FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN 2009GOD. PRVA REGISTRACIJA 2006GOD. PROIZVODSTVO DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA.
Детали

Frelender se prodava

Land Rover - Freelander | пред 2 дена

2000 / Дизел / 193000 км.
Dobro sočuvan, so pogon na predni može da se vrati na 4x4 so zamena na zapčanik na zadniot deferencijal što čini 60-70 €...
Детали

Nissan Qashgai 16 dci 360 Biznis

Nissan - Qashqai | пред 3 дена

2015 / Дизел / 80000 км.
NOV
Детали

CITROEN JAMPER HDI 7 +TOVAR 2011GOD.

Citroen - Jumper | пред 3 дена

2011 / Дизел / 39000 км.
KAKO NOV CENA SO DDV.
Детали

PEUGEOT 208 HDI 14 NAVI EDITION .

Peugeot - 208 | пред 3 дена

2014 / Дизел / 80000 км.
NOVA SE PLATENO DO REGISTRACIJA
Детали

RENAULT CAPTUR NAVI 15 DCI

Renault - Captur | пред 3 дена

2014 / Дизел / 89000 км.
se plateno do registracija servisna kniska
Детали

Megane Estate 1.5 dCi110 FAP Expresion eco²

Renault - Megane | пред 3 дена

2015 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACIJA NOV
Детали

MEGANE 1.5 DCI90 BUSINESS NAVI ECO²NextCar !

Renault - Megane | пред 3 дена

2013 / Дизел / 80000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem staro za novo)(leasing) direktno od vodeckite svetski lizing firmi od Germanija,Belgija,Francija,Italija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!!
Детали

AVTOMOBILI EXTRA CENI AVTO MIRO

Opel - Corsa | пред 3 дена

2005 / Бензин / 50000 км.
IZBOR NA AVTOMOBIL SO EXTRA CENI VW GOLF 5 1.6 102KS UNITED PERFEKTEN 4650E. CHEVROLET AVEO 1.3 -10 ATESTIRAN PLIN 4500E. OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY 2750E.E. PEUGEOT 206 1.1 BENZIN TOP SOSTOJBA 1890E. HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI TOP SOSTOJBA 5550E. ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDm PROGRESION 8290E. FORD FIESTA 1.2 TOP SOSTOJBA 2090E. CITROEN C3 1.1 i TOP SOSTOJBA 2850E. CITROEN C3 1.1 i TOP SOSTOJBA 2850E. PEUGEOT 307 2.0 HDI SPORTIUM 6 BRZINI 3100E. FIAT DOBLO 1.6 MULTIJET -13 5600E. RENAULT CLIO 1.2 YAHOO NAVIGACIJA -12 5190E.
Детали