Safety equipment

Other equipment

Showing 574 cars

If you want, you can follow this search on your e-mail See how

If you want, you can follow this search on your e-mail

If you agree to receive notifications for new ads on your email Click on "Confirm"


Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | Today 09:57

2015 / Petrol (Gasoline) / 100 км.
mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга. mapizagps врши инсталација на најнови и оригинални мапи и софтвер за: GPS навигации од брендовите на GARMIN, Navigon, Becker, North Cross, Pioneer, Prestigio, Manta, GoClever, BlueBerry, Terabyte, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите навигации нудиме инсталација на специјализиран камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски. - Сите видови на мобилни телефони со андроид оперативен систем. Најновиот софтвер за мобилни телефони има опција за автомобили, пешаци и камиони. Подесувањето за камиони е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. Користењето на софтверот е лесно и што е најбитно работи без интернет. - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
View details

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | Today 09:57

2016 / Electricity / 10000 км.
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е потребно интернет конекција за да ја користите навигацијата на вашиот уред. Навигацијата работи без интернет. Мапите заедно со софтверот се инсталираат на мобилниот телефон и комуницира директно со сателитите на глобалниот систем за позиционирање. Најновиот софтвер освен опцијата за автомобили и пешаци, има опција и за камиони и автобуси. Во него се внесуваат сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски. Имаме детални мапи за Европа и целиот свет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
View details

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | Today 09:57

2016 / Petrol (Gasoline) / 1 км.
Доколку сакате Вашиот GARMIN да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место. mapizagps ви нуди најнови најнови мапи за вашата GARMIN навигација. Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на аларми за безбедносни камери за цела Европа. ЦЕНИ ОД 300 ДЕНАРИ ПА НАГОРЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД РАБОТАТА НА КОЈА СЕ РАБОТИ !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
View details

МАПИ за вградени навигации во автомобили !!!

Audi - A6 | Today 09:57

2015 / Petrol (Gasoline) / 2000 км.
mapizagps врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили. Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Ве молиме пред да не контактирате да ја запишете марката и моделот и точната дата на производство на Вашето возило. Цена по договор !!! Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
View details

MERCEDES B 180 2.0 CDI PERFEKTNA AVTO MIRO

Mercedes-Benz - B-class | Today 09:54

2011 / Diesel / 140000 км.
MERCEDES B 180 2.0 CDI 2011GOD. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN KUPEN VO OVLASTEN SALON SO FAKTURA SO ORIGINALNI KILOMETRI DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA VOZILOTO MOZE DA SE KUPI I PREKU MOGO LIZING
View details

SEAT IBIZA 1.4 ATESTIRAN PLIN TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Seat - Ibiza | Today 09:54

2009 / Petrol / LPG / 120000 км.
SEAT IBIZA 1.4 BENZIN PLIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO OODRZUVAN I MNOGU EKONOMICEN KUPEN OD OVLASTEN SALON DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 MERRI OD LEVATA STRANA
View details

FORD FIESTA 1.4 TDCI AVTO MIRO

Ford - Fiesta | Today 09:54

2008 / Diesel / 140000 км.
FORD FIESTA 1.4 TDCI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA MNOGU EKONOMICEN SO POTROSUVACKA OD 5 LITRI VO GRAD MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN OD ITALIJA KUPEN OD OVLASTEN SALON PO PRINCIP STARO ZA NOVO DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
View details

MERCEDES E 200 2.2 CDI AVTO MIRO

Mercedes-Benz - E-class | Today 09:54

2006 / Diesel / 300000 км.
MERCEDES E 200 2.2 CDI 90KW.AVTOMATIK. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN UVEZEN OD GERMANIJA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO ORIGINALNA KILOMETRAZA AVTOMOBILOT E VO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLETNO ISPRAVEN SERVISIRAN I REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
View details

BMW 320 D 163ks.PERFEKTNO AVTO MIRO

BMW - 3-Series | Today 09:54

2006 / Diesel / 180000 км.
BMW 320 D 163KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN NARAVEN E SERVIS PRED 3000KM. SMENET SET LAMELA SO ZAMAEC SMENETI SE DISKOVI I PLOCKI REGISTRIRANA CELA GODINA SO ZELEN KARTON 17 ALUMINSKI FELNI SO DVA KLUCA I DR. AVTOMOBILOT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA BES NIKAKVI DODATNI TROSOCI
View details

VW POLO 1.6 TDI TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Volkswagen - Polo | Today 09:54

2011 / Diesel / 170000 км.
WV POLO 1.6 TDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO SERVISNA ISTORIJA SO 4 NOVI GUMI NAPRAVEN GOLEM SERVIS DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
View details

FIAT PUNTO 1.4 i 6 BRZINI KLIMATRONIC AVTO MIRO

Fiat - Punto | Today 09:54

2007 / Petrol (Gasoline) / 130000 км.
FIAT PUNTO 1.4 BENZIN DINAMIC MODEL FUL OPREMEN SO 6 BRZINI AVTOMATSKA KLIMA KOMANDI NA VOLAN CD RADIO HALOGENI FAROVI ALUMINSKI FELNI I DR. MOMENTALNO EDINSTVENO NA PRODAZBA NA PAZAROT OD OVOJ TIP . REDOVNO SERVISIRANO I ODRZUVANO DOKUMENTITWLE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGANE SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
View details

Frelender se prodava

Land Rover - Freelander | Today 09:32

2000 / Diesel / 193000 км.
Dobro sočuvan, so pogon na predni može da se vrati na 4x4 so zamena na zapčanik na zadniot deferencijal što čini 60-70 €...reg.do 02.11.2019...
View details

Dobro Korsiče

Opel - Corsa | Today 09:32

1999 / Petrol (Gasoline) / 174000 км.
Domakinski održavana, farbana, predni gumi Tigar novi se ušte pod garancija, akumulator pod garancija, smeneto lanče komplet, maana predna šoferšajbna pri vožnja od kamče pokaža se gleda od slikite, reg.do 06.03.2019...
View details

Audi A4 2.0tdi

Audi - A4 | Yesterday 22:38

2006 / Diesel / 199000 км.
Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba.servisna kniska.Registrirano do 01-08-2019god.Servisirano.
View details

Alfa Romeo 1.9 JTDm 120ks

Alfa Romeo - 147 | Yesterday 22:38

2007 / Diesel / 155000 км.
Se prodava Alfa Romeo vo ekstra sostojba, maksimalno zacuvana kako nadvoresno taka i vnatresen enterier , motor, klima se funkcionira na voziloto napraven servis na podvozjeto so dva orginalni klucevi.
View details

OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY AVTO MIRO

Opel - Corsa | Yesterday 08:42

2007 / Diesel / 120000 км.
OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 120 000KM. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAĢAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO
View details

RENAULT LAGUNA 2.0DCI 150KS UVOZ CH

Renault - Laguna | пред 2 days

2007 / Diesel / 196000 км.
RENAULT LAGUNA 2.0DCI 110KW 150KS ,,,MOTOR NA LANEC STO GO NOSI NISSAN QASHQAI ,,,UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMATRONIK -BORD KOMPJUTER -ABS,,,AIRBAG -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -START STOP -2 KARTICI -19KI ALUMINSKI BANDAZI -PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA -BEZ ZAMENI -INF NA TEL 078-444-226 -INF NA TEL 078-444-226
View details

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS UVOZ CH

Opel - Zafira | пред 2 days

2006 / Diesel / 205000 км.
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS FIAT MOTOR 2006g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA -KLIMATRONIK -BORD KOMPJUTER -NAVIGACIJA -AIRBAG,,,ABS -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -CENTRALNA BRAVA -4 NOVI GUMI -BEZ ZAMENI
View details

PEUGEOY 308 1.6HDI 90KS UVOZ CH

Peugeot - 308 | пред 2 days

2008 / Diesel / 220000 км.
PEUGEOT 308 1.6HDI 66 KW 90KS UVEZENO OD SVAJCARIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMA-SERVISIRANA -RABOTI -AIRBAG,,ABS -FABRICKO RADIO -CENTRALNA BRAVA -KROVNI NOSACI -BEZ ZAMENI
View details

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0D4D 90KS

Toyota - Corolla | пред 2 days

2002 / Diesel / 200000 км.
TOYOTA COROLLA VERSO 2.0D4D 66KW 90KS UVEZENA SO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI SO SERVISNA KNISKA ,,REALNI KILOMETRI -OD OPREMA -KLIMA -BORD KOMPJUTER -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -ABS,,,AIRBAG -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI -BEZ ZAMENI
View details

SKODA SUPER B 1.9TDI 131KS MOZE ZAMENA

Skoda - Superb | пред 2 days

2004 / Diesel / 210000 км.
SKODA SUPER B 1.9TDI 96 KW 131KS 2004g ,OD OPREMA- -KLIMATRONIK-RABOTI -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -BORD KOMPJUTER -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI -PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA -TIF,HOMOLOGACIJA,PREVOD NA DOKUMENTI -MOZE ZAMENA SO REALNI PONUDI -ZA ZAMENA 4500
View details

FORD FOKUS 1.8TDCI UVOZ CH EKSTRA

Ford - Focus | пред 2 days

2005 / Diesel / 155000 км.
FORD FOKUS 1.8TDCI 115KS UVEZEN OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA I REALNI KILOMETRI,,,MOZE PROVERKA KADE SAKATE ,,VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMATRONIK-RABOTI -BORD KOMPJUTER -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEEKTRIKA NA RETROVIZORI -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ABS ,,,AIRBAG -FABRICKO CD RADIO -KOLATA E VO EKSTRA SOSTOJBA ,,,ZA CENITELI NA REALNI KILOMETRI
View details

HONDA CR-V 2.2CDTI 140KS UVOZ CH

Honda - CR-V | пред 2 days

2006 / Diesel / 200000 км.
HONDA CR-V 2.2CDTI 140KS 2006g UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA,,,PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI,,,VASE E SAMO REGISTRACIJA -OD OPREMA -KLIMATRONIK -BORD KOMPJUTER -KOMANDI NA VOLAN -AIRBAG,,,ABS -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI SO ZIMSKI GUMI -I MNOGU DRUGO,, -BEZ ZAMENII,,,BEZ ZAMENIII
View details

LANCIA DELTA 1.6M-JET 120KS UVOZ CH REGISTRIRANA

Lancia - Delta | пред 2 days

2009 / Diesel / 188000 км.
LANCIA DELTA 1.6M-JET 88KW 120KS 2009g UVEZENA OD SVAJCARIJA ,,,REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON I NAPRAVEN GOLEM SERVIS -OD OPREMA -KLIMA -RABOTI -BORD KOMPJUTER -CITY SERVO -AIRBAG,,,ABS -ELEKTRIKA NA STAKLA - ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -KOZEN ENTERIER -KOMANDI NA VOLAN -ALUMINSKI BANDAZI -BEZ ZAMENI
View details

FIAT BRAVO 1.9JTD 8 VENTILA UVOZ CH

Fiat - Bravo | пред 2 days

2007 / Diesel / 189000 км.
FIAT BRAVO 1.9JTD 120KS 8VENTILA ,,NAJDOBRIOT MOTOR NA FIAT ,,UVEZENA OD SVAJCARIJA SO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMA-RABOTI -BORD KOMPJUTER -KOMANDI NA VOLAN -CITY SERVO -ABS,,,AIRBAG -CENTRALNA BRAVA -2KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI GUMI -BEZ ZAMENI,,,BEZ ZAMENI
View details

MAZDA 3 1.6HDI 2007g UVOZ CH

Mazda - 3 | пред 2 days

2007 / Diesel / 230000 км.
MAZDA 3 1.6HDI 109KS 2007g UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMATRONIK-RABOTI -BORD KOMPJUTER -KOMANDI NA VOLAN -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -ELEKTRIKA NA STAKLA -AIRBAG,,,ABS -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI SO ZIMSKI GUMI -PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI -BEZ ZAMENI
View details

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ CH

Nissan - Micra | пред 2 days

2005 / Petrol (Gasoline) / 190000 км.
NISSAN MICRA 1,2 BENZIN 59KW 80KS ,,,2005g UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMA-SERVISIRANA-RABOTI -KOMANDI NA VOLAN -AIRBAG,,,ABS -ELEKTRIKA NA STAKLA -CENTRALNA BRAVA -FABRICKO RADIO -ZIMSKI GUMI -BEZ ZAMENI,,,BEZ ZAMENI,,
View details

RENAULT LAGUNA 1.9DCI 115KS CH

Renault - Laguna | пред 2 days

2007 / Diesel / 189000 км.
RENAULT LAGUNA 1.9DCI 84KW 115KS 2007g UVEZENA OD BELGIJA SO VOZENJE SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA -OD OPREMA -KLIMATRONIK-RABOTI -NAVIGACIJA -TEMPOMAT -BORD KOMPJUTER -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -CENTRALNA BRAVA -2 KARTICI -ALUMINSKI BANDAZI -PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA -BEZ ZAMENI
View details

Isuzu trooper

Isuzu - Trooper | пред 2 days

2001 / Diesel / 170000 км.
Dzipo e mn dobar 4 novi all teren gumi redovno servisiran i odrzhuvan ispraven se raboti nema mana mn dobar koj e za domakinski dzip eve povelete uveretese prostor za cena na lice mesto poveke inf na 076224467
View details

RENAULT MEGANE 15 DCI

Renault - Megane | пред 2 days

2013 / Diesel / 99000 км.
nov
View details