Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 553 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


AVTOMOBILI EXTRA CENI AVTO MIRO

Opel - Corsa | Денес во 09:55

2005 / Бензин / 50000 км.
IZBOR NA AVTOMOBIL SO EXTRA CENI VW GOLF 5 1.6 102KS UNITED PERFEKTEN 4650E. CHEVROLET AVEO 1.3 -10 ATESTIRAN PLIN 3990E. OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY 2890E.E. OPEL ASTRA 1.6 ECOTEC TOP COSMO 3390E. PEUGEOT 206 1.1 BENZIN TOP SOSTOJBA 1990E. OPEL CORSA 1.2 ENJOY TOP SOSTOJBA 4599E. HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI TOP SOSTOJBA 5850E. ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDm PROGRESION 8499E. PEUGEOT 207 1.4 HDI -08 2990E. VW CADDY 1.9 TDI TOVARNO 4790E. FORD FIESTA 1.3 TOP SOSTOJBA 2690E. FIAT PUNTO GRANDE 1.2 BENZIN TOP SOSTOJBA 2990E.
Детали

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Hyundai - Tuscani | Денес во 09:55

2007 / Дизел / 140000 км.
HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 4X4 FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN 2009GOD. PRVA REGISTRACIJA 2006GOD. PROIZVODSTVO DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA.
Детали

FORD FIESTA 1.3 TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Ford - Fiesta | Денес во 09:54

2005 / Бензин / 120000 км.
FORD FIESTA 1.3 TOP SOSTOJBA FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

OPEL CORSA 1.2 ENJOY TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Opel - Corsa | Денес во 09:54

2010 / Бензин / 130000 км.
OPEL CORSA 1.2 ENJOY FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SEGA E NAPRAVEN GOLEM SERVIS SMENETO E SET LANCE KOMPLET SO ZATEGACI LIZGACI I ZAPCANICI . NAPRAVEN E MAL SERVIS MASLO I FILTRI STAVENI SE 4 NOVI GUMI DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSTEDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA
Детали

FIAT PUNTO GRANDE 1.2 BENZIN TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Fiat - Punto | Денес во 09:54

2006 / Бензин / 120000 км.
FIAT PUNTO GRANDE 1.2 BENZIN FUL OPRMEN AVTOMOBIL SO KLIMA BORD KOMPJUTER KOZEN VOLAN HALOGENI FAROVI PODESUVANJE NA VOLAN I SEDISTA PO VISINA METALIK BOJA CENTALNO ZAKLUCUVANJE SO DALEVINSKO CITY SERVO EL.PROZORI I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL KOJ E RESOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN
Детали

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDm PROGRESION AVTO MIRO

Alfa Romeo - Giulietta | Денес во 09:54

2013 / Дизел / 120000 км.
ALFA ROMEO GULIETA 1.6 JTDm PROGRESION FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN VO FABRICKA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN VO OVLASTEN SERVIS MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LAVA STRANA
Детали

OPEL ASTRA 1.6 ECOTEC TOP COSMO AVTO MIRO

Opel - Astra | Денес во 09:54

2005 / Бензин / 180000 км.
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN ECOTEC COSMO FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA KLIMA MAXIMALNO SOCUVAN SO ORIGINALNA KILOMATRAZA TEDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN OD ITALIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

CHEVROLET AVEO 1.3 2010G. ATESTIRAN PLIN AVTO MIRO

Chevrolet - Aveo | Денес во 09:54

2010 / Бензин /LPG / 60000 км.
CHEVROLET AVEO 1.3 2010GOD. FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO ATESTIRAN PLINSKI URED FUL OPREMEN MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

VW GOLF 5 1.6 102KS. UNITED PERFEKTEN AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | Денес во 09:53

2008 / Бензин / 150000 км.
VW GOLF 1.6 102KS.UNITED FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO ORIGINALNI KILOMETRI KOI MOZE DA SE PROVERAT GO NOSI NAJDOBRIOT BENZINSKI MOTOR NA VOLKSWAGEN 1.6 102KS. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA.
Детали

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI TOVARNO AVTO MIRO

Volkswagen - Caddy | Денес во 09:53

2006 / Дизел / 160000 км.
VW CADDY 1.9 TDI 105 KS. TOP SOSTOJBA FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN VO BESPREKORNA SOSTOJBA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVA STRANA.
Детали

PEUGEOT 206 1.1 BENZIN TOP SOSTOJBA

Peugeot - 206 | Денес во 09:53

2003 / Бензин / 150000 км.
PEUGEOT 206 1.1 BENZIN FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA (RABOTI) REGISTRIRAN I REDOVNO SERVISIRAN MAXIMALNO SOCUVAN
Детали

OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY AVTO MIRO

Opel - Corsa | Денес во 09:53

2007 / Дизел / 120000 км.
OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 120 000KM. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAĢAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO
Детали

Audi A4 2.0tdi

Audi - A4 | Вчера во 19:42

2006 / Дизел / 199000 км.
Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba.servisna kniska.Registrirano do 01-08-2019god.Servisirano.
Детали

Alfa Romeo 1.9 JTDm 120ks

Alfa Romeo - 147 | Вчера во 19:42

2007 / Дизел / 155000 км.
Se prodava Alfa Romeo vo ekstra sostojba, maksimalno zacuvana kako nadvoresno taka i vnatresen enterier , motor, klima se funkcionira na voziloto napraven servis na podvozjeto so dva orginalni klucevi.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | Вчера во 11:43

2016 / Електрична / 10000 км.
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е потребно интернет конекција за да ја користите навигацијата на вашиот уред. Навигацијата работи без интернет. Мапите заедно со софтверот се инсталираат на мобилниот телефон и комуницира директно со сателитите на глобалниот систем за позиционирање. Најновиот софтвер освен опцијата за автомобили и пешаци, има опција и за камиони и автобуси. Во него се внесуваат сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски. Имаме детални мапи за Европа и целиот свет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | Вчера во 11:43

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга. mapizagps врши инсталација на најнови и оригинални мапи и софтвер за: GPS навигации од брендовите на GARMIN, Navigon, Becker, North Cross, Pioneer, Prestigio, Manta, GoClever, BlueBerry, Terabyte, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите навигации нудиме инсталација на специјализиран камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски. - Сите видови на мобилни телефони со андроид оперативен систем. Најновиот софтвер за мобилни телефони има опција за автомобили, пешаци и камиони. Подесувањето за камиони е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. Користењето на софтверот е лесно и што е најбитно работи без интернет. - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | Вчера во 11:43

2016 / Бензин / 1 км.
Доколку сакате Вашиот GARMIN да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место. mapizagps ви нуди најнови најнови мапи за вашата GARMIN навигација. Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на аларми за безбедносни камери за цела Европа. ЦЕНИ ОД 300 ДЕНАРИ ПА НАГОРЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД РАБОТАТА НА КОЈА СЕ РАБОТИ !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

МАПИ за вградени навигации во автомобили !!!

Audi - A6 | Вчера во 11:43

2015 / Бензин / 2000 км.
mapizagps врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили. Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Ве молиме пред да не контактирате да ја запишете марката и моделот и точната дата на производство на Вашето возило. Цена по договор !!! Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. Работиме секој ден од 10:00 до 20:00.
Детали

Nissan Qashgai 16 dci 360 Biznis

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2015 / Дизел / 80000 км.
NOV
Детали

NISSAN 15 DCI NAVI TEKNA UNIKAT

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2013 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACIJA SERVISNA KNISKA
Детали

RENAULT CAPTUR NAVI 15 DCI

Renault - Captur | пред 2 дена

2014 / Дизел / 89000 км.
se plateno do registracija servisna kniska
Детали

PEUGEOT 207 1.4 HDI 2008g. AVTO MIRO

Peugeot - 207 | пред 2 дена

2008 / Дизел / 140000 км.
PEUGEOT 207 1.4 HDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

VW GOLF 16 TDI

Volkswagen - Golf | пред 3 дена

2012 / Дизел / 99000 км.
se plateno do registracija servisna kniska
Детали

PEUGEOT 208 HDI 14 NAVI EDITION .

Peugeot - 208 | пред 4 дена

2014 / Дизел / 77000 км.
NOVA SE PLATENO DO REGISTRACIJA
Детали

Peugeot 208 Business Pack 1.6 HDI 2015 god.

Peugeot - 208 | пред 5 дена

2015 / Дизел / 66000 км.
KAKO NOV KUPETE PREKU MONEYMAX KREDIT ZA POLOVNI VOZILA 50% UCESTVO 50% KREDIT OD MONEYMAX INFORMIRAJTE SE NA SLEDNIOT LINK https://moneymax.mk/site/page.html?view=news
Детали

RENAULT SCENIC 15 DCI 7 SEDISTA

Renault - Scenic | пред 6 дена

2010 / Дизел / 99000 км.
NOV SE PLATENO DO REGISTRACIJA
Детали